Salesforce: епоха роботи з 9-ї до 5-ї завершилась

2 хв. читання

Salesforce заявила, що класичний робочий день «з дев'ятої до п'ятої» тепер не актуальний (а якщо точно — «мертвий»). Компанія планує надати своїм співробітникам більше свободи й дозволить їм самим структурувати графік.

Цю заяву Salesforce опублікувала 9 лютого у своєму блозі. В такий спосіб компанія хоче адаптуватись до змін, спричинених пандемією.

«Ми маємо продовжувати рухатись вперед: зі спритністю, креативністю та свіжим розумом, зокрема у тому, як ми розвиваємо нашу культуру. Присутність на робочому місці більше не обмежується столом у наших вежах; робочий день з 9-ї до 5-ї мертвий; а досвід співробітників — це щось більше за столи для пінг-понгу й снеки».

Майже половина співробітників Salesforce хоче приходити лише кілька разів на місяць, однак 80% хочуть підтримувати зв'язок із фізичним простором. Тому Salesforce пропонуватиме три формати роботи:

  1. Гнучкий: тобто бути в офісі в середньому один–три дні тиждень, щоб співпрацювати з командою, зустрічатись із клієнтами та проводити презентації. Компанія каже, що більшість співробітників працюватимуть в такий спосіб, коли буде безпечно повернутися в офіс.
  2. Повністю віддалений — для тих, хто живе далеко або не мусить регулярно з'являтися в офісі. Співробітники зможуть приходити рідко, скажімо, для певних робочих заходів.
  3. Офісний — працювати на місці 4–5 днів на тиждень, цей формат передбачений для найменшої кількості людей.

Salesforce зазначає, що авторами цієї стратегії є самі співробітники. Компанія буде залишатись гнучкою та пропонуватиме варіанти роботи, що найкраще підходять її фахівцям.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація