Salesforce купує Slack за 27 мільярдів доларів

1 хв. читання

Salesforce офіційно підтвердила, що придбає месенджер Slack, вчора компанія опублікувала пресреліз. Це одна з наймасштабніших угод в цій галузі й водночас найбільше придбання Salesforce за всю історію.

Раніше інформація про цю угоду з'явилась у ЗМІ, після чого акції Slack рекордно підскочили. Зараз Salesforce пише, що акціонери Slack отримають за кожну акцію 26,79 доларів готівкою та 0,0776 акцій Salesforce. Тож загалом купівля Slack обійдеться приблизно у 27,7 мільярда, зазначено у пресрелізі.

Разом компанії планують розробляти «найбільшу відкриту екосистему» застосунків для бізнесу.

Salesforce має найкращу CRM, яка потрібна компаніям для продажу, обслуговування, маркетингу і ведення торгівлі з будь-якої точки світу. Slack натомість збирає людей, дані й інструменти, щоб команди могли співпрацювати й виконувати роботу звідусіль.

Slack продовжить очолювати Стюарт Баттерфілд, а сама компанія стане окремим підрозділом Salesforce. Також месенджер глибоко інтегрують в кожну хмару Salesforce, щоб зробити спілкування і співпрацю користувачів зручнішою.

Угоду планують завершити в другому кварталі 2022 фінансового року — якщо акціонери схвалять це рішення і вдасться отримати всі дозволи регуляторів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація