SALT - нове розуміння безпеки смартфона.

3 хв. читання

Напевно, кожний власник смартфона задавався питанням безпеки його даних. Поставити PIN – це найпростіше вирішення цієї проблеми. Але тут є і зворотній бік медалі - кожен, хто ставив на свій смартфон PIN, або інший спосіб блокування, стикався з тим, що йому набридає кожного разу вводити пароль, проводити по зображенню чи тримати палець для сканування його відбитку.

Хлопці з компанії SALT підрахували, що щорічно людина витрачає 52години лише на введення паролю на своєму смартфоні. Як вийти з цього зачарованого кола? 

У 21 сторіччі питання захисту інформації - одне із найголовніших, тому я хочу розповісти вам про SALT. Якщо коротко, то SALT – це звичайна пластикова картка, яка прив’язана до вашого телефона, і якщо ви виходите з зони її дії, то телефон блокується автоматично.

         

Прогрес не стоїть на місці, тому розробником вдалося помістити і батарею і передавач у звичайну банківську картку. Вам потрібно лише ввести номер картки у додаток на вашому телефоні і покласти картку у гаманець. Поки картка перебуває в радіусі дії (стандартно 10 футів, по нашому 3 метри) ваш телефон буде розблоковувано, але варто вам вийти за радіус дії і він автоматично заблокується. Розробник каже, що користувач сам може обирати, що саме йому блокувати, він також може встановити PIN, щоб отримати доступ до телефона, якщо картки немає поряд.

         

SALT використовує систему, яка має понад 281 трильйона можливих комбінацій, це в 2810 разів більше ніж стандартний 8-знаковий PIN. Картка може працювати без заміни батареї більше одного року, а завдяки технології Bluetooth Smart ви можете не хвилюватись, що використання SALT вплине на заряд акумулятора вашого мобільного телефона.

Картка має розміри 3.370" х 2,125" x 0.061" це стандартні розміри банківської  картки, трішки товще, тому ви завжди зможете тримати її у своєму гаманці.

            

Для того, щоб розпочати роботу вам потрібно лише ввести номер картки у мобільних додаток, який є абсолютно безкоштовним. Окрім цього, за допомогою додатка, ви завжди зможете знайти свій гаманець, вам буде показано його останнє місце перебування.

             

SALT працює з Android и iOS. Для власників Android потрібно мати версію 4.4+ та переконатись, що ваш телефон має необхідний Bluetooth 4.0 з низьким енергоспоживанням, BLE, або Bluetooth Smart. Для власників iPhone все більш простіше, вам потрібен 4S або більш нова модель. 

Що стане коли кінчиться батарея? Ви зможете розблокувати свій телефон стандартним методом, та відключити її. Ціна на картку не велика, тому її можна через рік замінити, вам дадуть знижку на нову.

Ціни на цей чудовий девайс дуже приємні. Одна картка коштує 10$ також можна купити гаманець від розробників, та при купівлі більше 3х карток ви отримаєте знижку, також всі, хто пожертвував розробникам гроші, отримають картку зі знижкою.

          

Також розробник не планує зупинятись, він вдосконалюватиме свій пристрій, та хоче випустити SALT картку для дому, оскільки вдома немає необхідності носити гаманець з собою. Тому будемо чекати від нього виходу в світ цієї розробки, а кому не байдуже його доля, може допомогти йому матеріально на  Kickstarter

А в кого з англійського все гаразд, або просто хочете подивитись гарну відео-презентацію. 

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація