Середовище Codespaces відкрили для планів GitHub Team та Enterprise

1 хв. читання

Хмарне середовище розробки Codespaces відкрили для користувачів GitHub Team та Enterprise Cloud. Також Codespaces зробили типовим середовищем для розробки самого GitHub.com.

Раніше середовище було доступно у «обмеженій загальнодоступній бета-версії». Зараз власники облікових записів Team або Enterprise можуть увімкнути Codespaces у своїх налаштуваннях і використовувати його у всіх своїх приватних репозиторіях.

Нагадаємо, середовище Codespaces з'явилось на GitHub минулого року, воно вбудоване у платформу і дозволяє працювати з кодом напряму через GitHub. Codespaces базується на відкритому редакторі Visual Studio Code, працює через браузер і хмару Azure.

В такий спосіб розробники хочуть полегшити життя програмістам, які могли б швидко приєднуватись до проєктів та одразу писати код, без довгих налаштувань.

Як зазначає Venture Beat, зараз зростає кількість платформ, які відмовляються від локальних середовищ розробки й переходять на хмару. Серед прикладів можна назвати середовище Gitpod з відкритим кодом, Replit, що презентує себе як Google Docs для коду, пісочницю для вебзастосунків CodeSandbox тощо.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація