Що нового у Windows Terminal 1.10

1 хв. читання

Microsoft опублікувала попередню версію Windows Terminal 1.10 — тож розглянемо, що нового й корисного з'явилось у цьому випуску.

Зручніший режим Quake mode: він з'явився ще у версії 1.9 і дозволяє миттєво запустити нове вікно Windows Terminal. Для цього потрібно натиснути комбінацію клавіш Win +, котра відкриє термінал у верхній половині екрана.

quake-mode

Закрити вікно можна тією ж комбінацією Win +. У версії Windows Terminal 1.10 цю функцію покращили — тепер закрите Quake-вікно буде згорнутим на панелі задач. Тож відкрити його можна просто двома клацами по іконці.

windows-terminal-taskbar

Не дуже популярну кнопку зворотного зв'язку замінили. Розробники кажуть, що опцію Feedback у спадному меню майже не використовували, тож на її місце поставили Command Palette (викликається ще й комбінацією Ctrl+Shift+P).

command-palette-button

Також з'явилась можливість додавати різні дії та власні комбінації клавіш для різних команд у Windows Terminal (через меню Settings > Actions).

terminal-actions-UI

Консоль Windows Terminal тепер підтримує півжирне накреслення. Перевірити цю функцію можна командою:

echo -e 'Normal, \\x1b[1mbold\\x1b[22m, \\x1b[3mitalic\\x1b[23m, \\x1b[1;3mbold italic\\x1b[22;23m'

Ця можливість ще не повністю інтегрована, та Microsoft обіцяє додати більше параметрів конфігурації у майбутньому.

bolded-text-f.

Також у версію 1.10 повернули розділ Defaults, тож можна налаштувати типові параметри для всіх профілів Windows Terminal (функція поки на стадії розробки). Ще можна чітко встановити свої мовні налаштування (розділ Appearance), а налаштування шрифтів тепер передаються як об'єкти у файлі settings.json. Про всі оновлення Windows Terminal можна дізнатись на сторінці релізу.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: terminal, windows terminal, terminal для windows