Що відомо про новий сервіс Windows 10 Cloud PC

2 хв. читання

Цьогоріч ЗМІ повідомляли, що Microsoft розробляє хмарний сервіс Cloud PC на базі Azure і Windows Virtual Desktop. Він дозволить адміністраторам дистанційно розгортати Windows 10 у хмарі.

Якщо вірити скріншотам, Cloud PC «надасть онлайн-доступ до ваших робочих застосунків і програм з будь-якого пристрою». Він не замінить Windows 10 і Windows Server — але корпоративні клієнти зможуть отримувати доступ до свого ПК з Windows у будь-якому місці й в будь-який час.

Видання ZDNet раніше писало про вакансію Microsoft на LinkedIn (вже видалену); там зазначалось, що Cloud PC — це нове стратегічне рішення, що базується на системі віртуалізації Windows Virtual Desktop. Йшлося про сервіс для гнучкого хмарного інтерфейсу Windows, який допоможе спростити й масштабувати роботу організацій.

Screenshot-9

Як зазначає Bleeping Computer, зараз Microsoft експериментує з трьома варіантами сервісу:

  • Medium: 2 vCPU, 4 ГБ RAM та 96 ГБ на SSD.
  • Heavy: 2 vCPU, 8 ГБ RAM та 96 ГБ на SSD.
  • Advanced: 3 vCPU, 8 ГБ RAM й 40 ГБ на SSD.

Якщо вірити цим скріншотам, Cloud PC матиме підтримку усіх застосунків дистанційного робочого столу, зокрема для Windows, macOS, iOS і Android.

Screenshot-8

Раніше у Microsoft Graph API додали нові API-інтерфейси для підтримки сервісів Cloud PC. З цими API адміністратори можуть бачити наявні Cloud PC та підготувати нові екземпляри. Також Cloud PC має постачатись з модульною ОС Windows 10X — для підтримки потокової передачі застосунків Win32.

Bleeping Computer пише, що зараз сервіс Cloud PC на стадії бета-версії, далі її, ймовірно, тестуватиме невелика група організацій. Завершити сервіс мають весною наступного року.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація