Slack представив функції, що полегшать взаємодію з іншими застосунками

1 хв. читання

Slack представив нові функції, що мають спростити пошук і використання застосунків всередині програми.

Одне з таких оновлень — домашня сторінка для інтегрованих застосунків. За словами директора компанії, у каталозі Slack є 1800 застосунків, а загалом користувачі звертаються до 500 000 програм на тиждень. Очевидно, що з такою кількістю взаємодіяти складно. Тому Slack створив меню App Home, або App Launcher, де зібрані усі потрібні користавачу програми.

Сторінка відкриватиметься через меню Apps і показуватиме всі встановлені застосунки, які можна запускати одразу в Slack. Наприклад, подивитись свій розклад у Календарі Google та призначити зустріч.

google-calendar-app-home

Ще одне нововведення — це модальні вікна, що мають спростити роботу з формами для збору даних. Розробники зможуть створювати додаткові екрани; споживачам не потрібно буде перемикатись на інші інструменти, а компаніям буде легше проводити опитування аудиторії всередині Slack.

02-Streak_v1.2_1600

App Home і модальні вікна розроблені у Block Kit, UI-фреймворку для розробки застосунків у Slack; доступ до бета-версій відкриють найближчими місяцями.

Окрім цього, Slack представив інструмент Actions from Anywhere. По суті, це удосконалена функція Actions, яку випустили торік. З нею користувачі могли додатково взаємодіяти з повідомленнями, наприклад додати Slack-повідомлення до pull-запиту в Jira.

Користувачам сподобалась ця функція, тож розробники удосконалили її — тепер Actions не прив'язані лише до повідомлень і їх можна викликати з будь-якого місця у програмі. В меню швидкого доступу будуть 5 останніх дій користувача.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація