Співробітники Google та інших компаній Alphabet створюють профспілку

1 хв. читання

Група співробітників Google оголосила про створення профспілки Alphabet Workers Union. Вона відкрита не лише для штатних співробітників, а й для TVC — тобто тимчасових працівників, постачальників та підрядників, що працюють за контрактом. Зазвичай ці групи не враховуються під час колективних переговорів.

Зараз в організації налічується 227 учасників — і їх підтримує одна з найбільших американських профспілок Communications Workers of America (CWA).

Google починалася як невелика технологічна компанія з мантрою «Don't Be Evil», але вона швидко перетворилась на одну з найвпливовіших компаній у світі. В Alphabet, батьківській компанії Google, зараз працює понад 120 000 людей. Вона відповідає за величезні шматки інтернету, контролює інструменти, що ними користуються мільярди людей у всьому світі, та має різні дочірні компанії на кшталт Waymo, Verily, Fitbit і Wing.

Нова профспілка має допомогти співробітникам Alphabet впливати на рішення компанії, зокрема на види контрактів, класифікацію, оплату праці тощо.

Учасники профспілки зазначають, що Alphabet реагує на протести, якщо діяти колективно. Наприклад, раніше компанія не продовжила контракт з Пентагоном (відомий як проєкт Maven). Також Google відмовився від розробки Dragonfly — китайської пошукової системи з цензурою.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: git уроки, js elif, jpg tag