Співробітники, яким до 40 років, не хочуть постійно працювати в офісі

2 хв. читання

Більшість людей, які народились після 1981 року, не хочуть повертатись до фултайм-роботи в офісі. До таких висновків дійшли дослідники з Citrix Systems, які вивчали ставлення до роботи у представників «цифрового» покоління (тобто в умовних зумерів і міленіалів).

У дослідженні взяли участь 1000 бізнес-лідерів та 2000 фахівців з галузі інтелектуальної праці (knowledge workers) у 10 країнах. З цих двох тисяч 750 учасників народились після 1997 року, а 1250 — між 1981 і 1997 роками. Зараз представники цих поколінь є основною робочою силою у світі, але їхні погляди на роботу дедалі більше відрізняються від позицій керівників бізнесу.

87% респондентів цікавить насамперед безпека й стабільність кар'єри та здоровий баланс між роботою та життям. Натомість керівники бізнесу вважають, що їхніх співробітників найбільше цікавлять технології для роботи та можливості навчання.

90% представників цифрового покоління не хочуть повертатися до штатної офісної роботи після пандемії.

  • 51% хоче працювати з дому майже або весь час.
  • 18% опитаних обирають змішану модель, де в офісі потрібно працювати більше, ніж вдома.
  • 21% прагне рівномірного розподілу роботи з офісу й вдома.
  • 10% влаштовує повністю офісний фултайм.

Однак 58% керівників вважають, що молоді співробітники хочуть більшість чи весь час проводити в офісі.

Водночас 68% представників цифрового покоління усвідомлюють, що соціальна взаємодія є надзвичайно важливою в бізнес-контексті. 17% вважають, що треба запровадити чотириденний робочий тиждень. 27% хочуть самі вирішувати, коли починати й закінчувати свій робочий день.

Щодо інструментів — Slack і WhatsApp використовують 21% керівників та 81% молодих співробітників.

Респондентів також попросили обрати три найважливіших умови для влаштування на роботу. Перші — це автономія й високий рівень довіри (83%) та адекватна компенсація (81%). На третьому ж місці виявилось сильне керівництво (79%).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація