SUSE і OpenSUSE представили систему контейнерної інфраструктури Kubic

1 хв. читання

Розробники компанії SUSE і дистрибутива OpenSUSE анонсували проект Kubic – платформу для розгортання систем CaaS (Container as a Service), що надають інфраструктуру і API для забезпечення запуску додатків в ізольованих контейнерах.

Рішення побудоване на основі дистрибутива OpenSUSE, Docker, платформи Kubernetes і системи централізованого управління конфігурацією Salt. Для управління кластером розвивається інтерфейс Velum, який дозволяє в один клік розгорнути кластер на базі Kubernetes і організувати управління ним: додавати і видаляти вузли, здійснювати моніторинг збоїв, визначати політику установки оновлень.

Запуск Kubernetes на вузлах здійснюється в віртуальних машинах на базі libvirt або OpenStack. Система підтримує запуск контейнерів, підготовлений за допомогою інструментарію Docker. Образи контейнерів поширюються в вигляді RPM-пакетів. Хост-система для запуску контейнерів формується на основі репозиторію OpenSUSE Tumbleweed. Тестовий ISO образ OPENSUSE Kubic (660Мб) вже підготований для завантаження. Він містить набір компонентів, які формують оточення хост-системи для контейнерної ізоляції.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація