Тепер ви можете зайти в Azure з облікового запису GitHub

1 хв. читання

На своїй конференції розробників Build 2019 Microsoft розповіли новини про Azure і GitHub. По-перше, тепер можна використовувати свій обліковий запис на GitHub для входу в Azure, зокрема на Azure Portal і Azure DevOps. По-друге, Microsoft передала на GitHub свою «найпопулярнішу у світі систему корпоративної ідентифікації» Azure Active Directory (Azure AD).

Нагадаємо, Microsoft оголосила про намір купити GitHub ще у червні 2018 року і придбала його цієї зими за 7,5 млрд доларів.

Підтримка облікових записів GitHub в Azure означає, що розробники можуть перейти від репозиторію до розгортання з одного акаунту. Нова система входу зіставить ваш обліковий запис GitHub із вже наявною ідентифікацією від Microsoft з доступом до Azure. Якщо її немає, система створить таку інформацію для вас і прив'яже її до профілю на GitHub. Команда описує цю систему як перший крок на шляху «покращення сервісів Microsoft для користувачів GitHub»

Друге рішення дає користувачам GitHub Enterprise можливість керувати ідентифікацією та безпекою в Azure AD, а також синхронізувати облікові записи у системах. Синхронізація AAD дозволить використовувати переваги AAD для участі в групах. Перший варіант такої інтеграції буде доступним для широкого загалу 23 травня.

Також Microsoft опублікувала програму Azure Boards App на GitHub Marketplace. Застосунок дозволяє командам розробників, які використовують GitHub, отримувати доступ до управління проектами Azure. Йдеться зокрема про дошки Kanban, беклоги, інструменти планування спринту тощо.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація