The Verge: платформа Discord створює імперію ботів

1 хв. читання

Протягом останніх кількох років Discord без розголосу створювала власну платформу застосунків з ботами, повідомляє The Verge. Понад 30% серверів Discord зараз використовують ботів. 430 000 з них застосовуються щотижня 150 мільйонами користувачів Discord. Тепер це важлива частина платформи й Discord додає можливості пошуку та завантаження ботів.

Навесні 2022 року має з'явитись функція пошуку програм з ботами на Discord. Вона діятиме для перевірених застосунків і ботів (їх зараз близько 12 000). Розробники зможуть впливати на те, щоб їхні проєкти було зручніше знайти.

Боти в Discord є потужним інструментом для налаштувань серверів. Наприклад, власники серверів Discord встановлюють ботів, щоб модерувати спільноту, пропонувати невеличкі ігри та інші можливості. Є боти для щоденних порцій мемів, прослуховування музики та боти для створення інших ботів.

Нещодавно Google заблокував двох найпопулярніших музичних ботів, Rythm і Groovy, бо вони відтворювали музику з YouTube. Цей інцидент показав, що боти Discord стають достатньо популярними, аби корпорації на кшталт Google звертали на них увагу.

Discord поступово вдосконалювала офіційний API для розробників, зокрема Slash Commands, щоб ботом було легше користуватись. Також додались кнопки, спадні списки та можливість інтегрувати ботів у меню на сервері Discord.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація