У більшості домашніх маршрутизаторів є проблеми з безпекою

1 хв. читання

Компанія Avast опублікувала результати аналізу безпеки пристроїв в домашніх мережах і системах «розумного будинку». Виявилось, що 59,7% маршрутизаторів мають проблеми з безпекою через невиправлені вразливості або ненадійні паролі.

Дослідження також показало, що 40,8% домашніх мереж містять як мінімум один уразливий пристрій, компрометація якого може загрожувати безпеці всієї домашньої мережі. У 69,2% вразливих пристроїв проблеми через ненадійні параметри доступу, наприклад, прості паролі. Решта 31,8% проблемних пристроїв уразливі через застарілі прошивки.

Ось який вигляд має відсоткове співвідношення мереж з хоча б одним вразливим пристроєм у різних країнах:

avast-reseach

Найбільше вразливостей знайшли в принтерах (32,9%) і мережевих пристроях, на кшталт комутаторів (28,9%). Далі йдуть камери спостереження (20,8%), мережеві сховища (7,8%) та мультимедійні програвачі (5,3%).

40,3% з усіх перевірених домашніх мереж містять понад 5 цифрових пристроїв, підключених до мережі.

Дані отримані на основі сканування адрес з 16 млн домашніх мереж і аналізу 56 млн пристроїв та 11 млн домашніх маршрутизаторів. Сканування проводилося з ініціативи користувачів, які запустили застосунок Avast Wi-Fi Inspector на комп'ютерах домашньої мережі.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація