У Британії заблокують доступ Huawei до основних частин мережі 5G

1 хв. читання

Велика Британія заблокує основні частини мережі 5G для китайських технологій Huawei. Доступ до другорядних частин мережі буде обмежений, повідомляє лондонське агентство Reuters.

Довіра до найбільшого у світі виробника телекомунікаційного обладнання почала зникати після заяв Сполучених Штатів. Нагадаємо, США закликали ставитись обережно до технологій Huawei, оскільки ті можуть бути шпигунським засобом китайського уряду.

Особливо наполегливо США звертались до Німеччини. Їй пропонували або відмовитись від співпраці з Huawei, або отримувати менше інформації від американської розвідки.

Парламентар Великої Британії Том Тугендгат (Tom Tugendhat) каже, що зараз найскладніше — це розрізнити основні та неосновні частини 5G.

5G — це перехід від швидкісного інтернету до всеохопної системи, яка може дійсно з'єднати все. Тож виокремити головні та другорядні частини мережі дуже важко.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей підписала угоду про надання доступу Huawei до створення «непрофільних» частин інфраструктури 5G, зокрема антен та інших компонентів мережі, повідомляє The Telegraph. Рішення було ухвалене 23 квітня Радою національної безпеки, яку очолює Мей. Це викликало неабияку критику з боку інших британських політиків, які остерігаються шпіонажу з боку китайського уряду.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація