У Chrome і Firefox з’явились нові функції захисту конфіденційності

1 хв. читання

Вчора Mozilla випустила Firefox 70 для Windows, Mac і Linux. Особливу увагу розробники приділили новим функціям безпеки: з'явився захист від трекінгу соцмереж, сповіщення про викрадені дані та звіт про захист конфіденційності.

Ще рік тому (у версії 63.0) Firefox почав ретельно контролювати відстеження даних третіми особами, це називалось Enhanced Tracking Protection. Тепер Firefox блокуватиме і всі трекери соцмереж, зокрема Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, LinkedIn і YouTube.

Окрім цього, браузер відтепер показує звіт про захист конфіденційності — усі заблоковані за день трекери, поділені на категорії (кукі, соцмережі, файли з кодом відстеження, зчитування цифрового відбитка та криптомайнери).

Також розробники інтегрували менеджер паролів Lockwise з Firefox Monitor, щоб попереджати користувачів про викрадення даних і зламані паролі.

Google також інтегрував своє розширення для перевірки паролів Password Checkup у Chrome 78 (який теж вийшов вчора, 22 жовтня). Воно перевіряє, чи є логін і пароль користувача у базі скомпрометованих облікових записів. Ця функція поки не працює за замовчуванням, та її можна увімкнути через chrome://flags/#password-leak-detection.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація