У Firefox 58 з'явиться новий компілятор для швидкої обробки WebAssembly

1 хв. читання

У Firefox 58 з'явиться новий компілятор для швидкої обробки WebAssembly. Він забезпечить компіляцію байт-коду WebAssembly в 10-15 разів швидше, ніж використовуваний до цього оптимізаційний компілятор.

Швидкість компілювання байт-коду зросте внаслідок потокової компіляції. Браузер оброблятиме код під час його завантаження, тим самим прискорюючи його виконання.

WebAssembly

Стандартний ПК може обробити від 30 до 60 мегабайтів коду в секунду, швидкість обробки на «середньому» мобільному пристрої досягає 8 Мб/с, що перевищує допустиму пропускну здатність більшості мобільних мереж. Новий компілятор дозволить компілювати код по мірі його завантаження. У поєднанні з високою швидкістю компіляції, ця особливість дозволить отримувати готовий код майже відразу після закінчення завантаження.

Як пояснив Лінь Кларк, старший євангеліст Mozilla, декодування WebAssembly простіше і швидше, ніж синтаксичний аналіз JavaScript. Процес декодування та компіляції розподілений між багатьма потоками. Доки базовий код обробляється у головному потоці без затримки на компіляцію, інші потоки працюють над більш оптимізованою версією, щоб потім поміняти їх місцями.

WebAssembly

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація