У Firefox додали CSS-рушій Stylo

1 хв. читання

У нічні збірки Firefox додали новий CSS-рушій Stylo – частину проекту Quantum по перенесенню в Gecko можливостей рушія Servo. Stylo написаний на мові Rust і примітний розпаралелюванням обробки стилів CSS. Для включення нового CSS-рушія в about: config слід встановити опцію layout.css.servo.enabled = true.

Активація Stylo збільшує швидкість обробки сторінок, оскільки різні CSS-стилі обробляються паралельно, не блокуючи один одного. Наразі робота зосереджена на відточуванні кодової бази й стабілізації Stylo – відкритими залишається 68 відомих проблем, 18 з яких мають характер блокуючих випуск. Розробники мають намір оперативно усунути проблеми та залучити Stylo в Firefox 57, реліз якого заплановано на листопад.

У Firefox 55, який вийде 8 серпня, будуть включені напрацювання іншої ініціативи Quantum – Flow, в рамках якої розвиваються додаткові оптимізації для збільшення продуктивності UI. Тестування бета-версії Firefox 55 показало значне прискорення роботи з вкладками та скорочення часу запуску. Тестування проводилося з профілем, що містить 1691 (!) вкладку. Запуск минулих версій браузера з таким числом вкладок займав 5-8 хвилин. Firefox 55 запустився за 15 секунд. Споживання пам'яті знизилося в 4 рази (з 2 до 0.5 Гб, без фактичного завантаження вмісту всіх сторінок).

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація