У Firefox додали опцію «Глобального контролю конфіденційності»

1 хв. читання
01 листопада 2021

Минулого тижня Mozilla інтегрувала у Firefox опцію «Глобального контролю конфіденційності» (Global Privacy Control, або GPC). З нею можна заборонити сайтам продавати чи передавати персональні дані.

В такий спосіб організації на кшталт Electronic Frontier Foundation намагаються захистити цифрові права користувачів та заборонити вебсайтам неконтрольовано збирати інформацію. Це право регулюється законом Каліфорнії про захист прав споживачів (CCPA) та європейським Регламентом про захист даних (GDPR).

Mozilla каже, що Firefox перший з «великих браузерів», у якому діятиме ця функція. Поки що вона експериментальна і доступна у збірці Firefox Nightly.

Увімкнути Global Privacy Control можна, якщо перейти на about:config, ввести globalprivacycontrol та активувати privacy.globalprivacycontrol.enabled.

Також можна скористатись сайтом globalprivacycontrol.org, він підкаже, працює у вас Global Privacy Control чи ні. Тут можна знайти й перелік інших браузерів, де є GPC: окрім Firefox, ця функція підтримується в Abine, Brave, Disconnect, DuckDuckGo, Opt Meowth і Privacy Badger.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація