У Google розповіли про наймасштабнішу DDoS-атаку серверів компанії

1 хв. читання

Команда Google Cloud вперше розповіла про DDoS-атаку сервісів Google, яка відбулась ще у 2017 році. Вона мала рекордну швидкість 2,54 Тб/c і стала наймасштабнішою атакою за всю історію компанії.

DDo-S-attacks-max-1400x1400

Про цей випадок написали у блозі Google Cloud і опублікували звіт від команди безпеки Google TAG (Threat Analysis Group). У ньому зазначено, що атака спонсорувалась Китаєм та проходила через чотирьох китайських провайдерів (ASN 4134, 4837, 58453 і 9394).

Деміан Меншер (Damian Menscher), інженер з безпеки у Google Cloud, сказав, що швидкість 2,54 Тб/c була піковою. Загалом атака тривала близько шести місяців, протягом яких серверну інфраструктуру Google намагались зламати кількома різними методами. Які саме сервіси атакували, Меншер не зазначив.

Зловмисник використовував кілька мереж, щоб підробити 167 мільйонів пакетів за секунду на 180 000 серверах CLDAP, DNS та SMTP, — сказав Меншер. Це було в чотири рази більші масштаби, ніж під час попередньої рекордної атаки (623 Гб/с у 2016 році). Також це потужніше, ніж зимова DDoS-атака на інфраструктуру Amazon, яка мала швидкість 2,3 Тб/c.

У Google розповіли про цей інцидент, щоб привернути увагу до хакерів, діяльність яких фінансують держави. До того ж очікується, що чим більш зростатиме пропускна здатність інтернету, тим інтенсивнішими стануть і DDoS-атаки.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація