У Google розповіли про типові причини блокування програм у Play Store

1 хв. читання

У Google розповіли про типові помилки розробників, через які застосунки й облікові записи можуть заблокувати у Play Store. Правила Developer Program Policy регулярно оновлюються, тож імовірно, що деякі з них розробники порушують випадково. Наприклад, ось типові причини, через які Google блокує застосунки:

  1. Кнопки й посилання, які ведуть за межі Play Store. Ці лінки можуть бути пов'язані з розробниками, вести на інші їхні застосунки абощо, тому вони не позначені як рекламні чи промоційні посилання. Однак їх все одно можна сприйняти як завуальовану рекламу. Щоб цього не сталося, найкраще позначати такі кнопки фразами типу «More Apps», «More Games», «Explore», «Check out our other apps» тощо.

  2. У описі застосунку втиснуто забагато ключових слів, це може сприйматись як спам (особливо, якщо їх повторювати у кожному блоці). Тож Google радить робити опис читабельним і максимально чітким, як у цьому відео:

  1. Покинуті застосунки, які давно не підтримуються. Вони місять помилки, мають низький рейтинг, а ще порушують «політику мінімальної функціональності» і негативно впливають на облікові записи авторів. Тож Google радить видаляти непотрібні програми.

  2. Застосунки, які просто дублюють сайти. У Google вважають, що такі програми потрібні лише для просування сайтів і вони не мають жодної користі як самостійні застосунки. Тому їх вважають спамом і блокують. Детальніше цю тему Google пояснює у своєму онлайн-курсі про Webview-спам.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: golang printf, типи посилань, explore