У ядро Linux 5.15 хочуть додати драйвер NTFS від Paragon Software

1 хв. читання

Paragon Software планує перенести свій драйвер NTFS в ядро Linux. Лінус Торвальдс сказав, що не бачить перешкод для цього, тож підтримка NTFS, найімовірніше, з'явиться у версії ядра Linux 5.15. Цей реліз мають опублікувати в листопаді.

Paragon ініціювала процес додавання NTFS у Linux майже рік тому — через скарги на те, що патч з 27 000 рядками коду занадто великий для перевірки.

З підтримкою NTFS користувачі Linux можуть під'єднувати зовнішні NTFS-диски чи, наприклад, завантажувати ПК з Windows у Linux для виправлення несправностей.

Paragon обіцяє, що у Linux драйвер повністю функціонуватиме для читання й запису, працюватиме з усіма версіями NTFS, звичайними й стиснутими даними, а також зможе відтворити журнал змін після збоїв. Буде безкоштовна версія NTFS (з підтримкою читання та запису) і платна: з форматуванням, утилітами для перевірки помилок та іншими функціями.

Зараз Paragon опублікувала двадцять сьому редакцію NTFS і готує пул-запит для передачі драйвера. Також Торвальдс попросив зайвий раз перевірити всі юридичні нюанси, пов'язані з ліцензіями й GPLv2.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація