У LibreOffice 7.2 покращили підтримку форматів Microsoft Office

1 хв. читання

Організація Document Foundation випустила LibreOffice 7.2 — нову версію багатоплатформного офісного пакета з відкритим кодом.

У цьому випуску розробники подбали про кращу підтримкою форматів Microsoft Office: DOCX, DOC, PPTX і XLSX. Ще у LibreOffice з'явилась вбудована підтримка Apple Silicon (хоча для стабільної роботи рекомендуються старіші бінарні типи).

Окрім цього, у LibreOffice 7.2 додали кілька оновлень для швидкого запуску великих файлів, файлів DOCX і XLSX, зручнішого кешування шрифтами та для запуску презентацій з великими зображеннями.

З'явивився темний варіант оформлення LibreOffice, прокручування елементів у Notebookbar, підтримка посилань в індексах і зміті у Writer тощо. Одна з найпомітніших нових функцій — HUD (heads-up display), спливний пошук налаштувань і команд, працює через shift + esc.

a-gif-of-libreoffice-7-2-command-hud-2

LibreOffice 7.2 Community публікується 119 мовами (зокрема й українською) — це більше, ніж має будь-яке інше безкоштовне чи пропрієтарне ПЗ. У Document Foundation зазначають, що 70% комітів для LibreOffice 7.2 належать 51 людині — усе це розробники з Collabora, Red Hat і allotropia (й усі вони усі є членами Консультативної ради TDF). Інші 30% коду написали 120 волонтерів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація