У мову Go додали підтримку чипів Apple M1

1 хв. читання

Розробники Google опублікували реліз мови Go 1.16, у якому з'явилась нативна підтримка Apple Mac M1. У випуск додали порти netbsd/arm64 й openbsd/mips64 (для підтримки NetBSD на 64-розрядних ARM та OpenBSD — на системах MIPS64).

Go вже підтримує Linux на 64-розрядних ARM, Linux на 32-розрядних ARM для Raspberry Pi, Windows 10 IoT Core на 32-розрядних ARM та багато інших комбінацій архітектур й ОС. Досі не з'явилась підтримка систем ARM64 Windows 10, але розробники планують її додати у наступних релізах (можливо, у Go 1.7, що має вийти восени).

У Go протягом останніх двох років намагались удосконалити лінкер — щоб покращити продуктивність і знизити витрати пам'яті. Зараз Go компонує великі програми на 20-25% швидше, ніж у версії 1.15. До того ж цей процес витрачає на 5-15% менше пам'яті для linux/amd64, кажуть розробники.

Також у реліз додали пакет embed і директиву //go:embed , що потрібні для роботи з вбудованими файлами під час компіляції. З іншими оновленнями можна ознайомитись на сторінці релізу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: openbsd linux, := go, go {}