У Росії перевірили роботу ізольованого інтернету

1 хв. читання

У понеділок (23 грудня) в Росії протестували, як працюватиме інтернет, відокремлений від світової мережі. Про це повідомляє агентство Reuters. Нагадаємо, з 1 листопада в РФ набув чинності закон про «суверенний Рунет».

За цим законом, тестування стосуються державних установ, служб безпеки, місцевих операторів зв'язку і телекомунікаційних компаній. На звичайних користувачів цей процес не має позначитись.

Нашою метою було забезпечити безперервний інтернет-сервіс на російській території за будь-яких обставин. Результати тесту показали, що державні установи та оператори зв'язку готові ефективно реагувати на загрози та забезпечити ефективну роботу інтернету та комунікацій.

Щоправда, видання «Ведомости» пише, що частина тестів проводились 16 та 17 грудня і вони не були успішними. За їхніми даними, умовному зловмиснику вдалось провести 62,5% атак через протокол SS7 і 50% — через протокол Diameter. Для виявлення кожної атаки знадобились 2-3 хвилини.

Міністерство зв'язку РФ каже, що це тестування має дослідницький характер і Росія поки що не буде ізолювати мережу.

З листопада в країні діє закон, що зобов'язує операторів встановлювати лише обладнання, схвалене Роскомнаглядом. Він відповідатиме за централізоване керування маршрутизацією трафіку, якщо побачить небезпеку для Рунету. Також ця федеральна служба може фільтрувати трафік і блокувати доступ до заборонених ресурсів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація