У сервісах Google можна буде авторизуватись через відбиток пальця

1 хв. читання

Google дозволив користувачам авторизуватись у деяких сервісах в Chrome на Android без пароля — через відбиток пальця. На деяких пристроях Android ця функція працюватиме вже від сьогодні, а протягом «декількох днів» вона має поширитись на всі телефони з Android 7 та пізнішими версіями. Також можна налаштувати інший спосіб авторизації — через PIN-код, графічний ключ або традиційний пароль.

demo

Користувачі Android і раніше могли використовувати відбиток пальця для підтвердження покупок Google Pay і авторизації в застосунках. Однак вперше через відбиток можна заходити в облікові записи сервісів Google у браузері Chrome.

Зараз можна використовувати цю функції для перегляду і редагування паролів, збережених на passwords.google.com. Якщо ваш пристрій підтримує нову функцію і ви перейдете за цим посиланням та клікнете на будь-який пароль, Chrome запропонує вам підтвердити свою особу. Це можна зробити за допомогою датчика відбитка пальця на вашому пристрої або через інший метод автентифікації.

Новий функціонал Google створений на базі FIDO2 і протоколу WebAuthn — відкритого стандарту, яким сайти послуговуються для безпечного входу в систему. FIDO2 вважається безпечнішим за звичайні паролі, цей сертифікат мають усі пристрої Android, починаючи з версії 7.0.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація