У Visual Studio Code додали нативну підтримку Apple Silicon

1 хв. читання

Microsoft випустила нову версію Visual Studio Code, у якій з'явилась нативна підтримка платформи Apple Silicon. Тож розробникам більше не потрібно встановлювати Rosetta, щоб запускати редактор на нових пристроях Apple. Це перший стабільний випуск VS Code з підтримкою Mac M1.

Screenshot-8

Зазначається, що застосунки, створені для M1, тепер продуктивніші та мають кращу енергоефективність, адже тепер їм не потрібна емуляція зі старої платформи Intel. Також VS Code 1.54 для macOS працює як універсальний двійковий файл, тож він однаково запускається для комп'ютерів Intel та Mac M1.

Ще одна корисна функція нового VS Code — локальні процеси термінала тепер можна відновити при перезавантаженні вікна (наприклад, коли потрібно перезапуститись для встановлення розширення). Інтерфейс термінала тоді відновиться разом з активною вкладкою.

Окрім цього, додались теми іконок (Product Icon Themes), покращились параметри доступності та перегляд записів на часовій шкалі історії Git. Про всі оновлення можна дізнатись на сторінці релізу.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: http fileserver, mean python, terminal bash