У злитому коді Windows XP знайшли тему, подібну на дизайн Mac OS

1 хв. читання

Нещодавно у мережу злили вихідний код Windows XP — на 4chan опублікували торрент-файл з майже 43-гігабайтним архівом. У ньому були також фрагменти коду Windows Server 2003, Windows 2000 і кількох інших старих ОС. Один з користувачів знайшов там кореневі ключі для цифрових підписів NetMeeting.

Зараз Microsoft розслідує інцидент і видаляє посилання на ці файли. Річ у тім, що фрагменти коду зі старих ОС могли перенести в сучасніші версії — тож вони стають більш вразливими до атак.

Тим часом в архіві знайшлись ранні розробки для XP, зокрема й неопубліковані теми. Одна з них — Candy — дуже нагадує інтерфейс Apple Aqua, представлений у 2000 році для Mac OS. Варіант Windows так і не завершили, але кнопка пуску та інші UI-елементи справді подібні на дизайн Apple.

Screenshot-40

Видання The Verge пише, що тема Windows була тестовою і призначалась лише для внутрішніх потреб. Імовірно, що на її базі могли розробляти рушій тем у ранніх реалізаціях Windows XP. Втім, у фінальній версії ОС 2001 року Microsoft перейшла на синьо-зелену тему Luna. Тоді це було суттєве оновлення, яке дозволяло вмикати сторонні теми й налаштовувати їх у різний спосіб.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація