URL перетворили на хостинг веб-сайтів

1 хв. читання

Ніколас Жіткоф (Nicholas Jitkoff) з Dropbox створив сервіс itty.bitty.site, що дозволяє зберігати код сайтів в URL. Сайти, які створюють таким чином мають адресу https://itty.bitty.site/#Name/SITEDATA, де після # розташовується заголовок сторінки, а потім і сам код. При цьому, оскільки символи після # обробляються самим браузером і не вимагають запитів до сайту, на самому itty.bitty.site не зберігаються дані про сторінки, які створив користувач.

Для створення власних сторінок на сайті потрібно скористатися редактором. Він підтримує простий текст і HTML. Крім того, користувач може створити простий сайт з HTML, CSS і JavaScript на сервісі Codepen.io і завантажити його в редактор. Для прикладу розробник показав калькулятор, який створили на базі цього сервісу.

Після того, як користувач створив в редакторі свою сторінку, сервіс спочатку стискає дані за допомогою алгоритму стиснення без втрат LZMA, перетворює стислі дані в Base64-запис та потім розміщує ці дані в URL. Після цього посилання можна скопіювати або перетворити в QR-код і зісканувати за допомогою смартфона. Коли користувач відкриває таку посилання, його браузер спочатку завантажує сам сайт, а потім перетворює дані після # в код і показує сторінку на екрані.

url
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація