В Android Neural Networks API буде підтримка PyTorch

1 хв. читання
16 листопада 2020

В Android додали нову прототипну функцію, що дозволить використовувати фреймворк штучного інтелекту PyTorch. Тож розробники зможуть виконувати інтенсивні обчислення й запускати моделі штучного інтелекту безпосередньо на мобільних пристроях — через інтерфейс Android Neural Network.

Neural Network API потрібен, аби Android-пристрої могли самі обробляти дані, а не передавати їх для обчислень на дистанційному сервері. Це дасть меншу затримку і кращу конфіденційність. До того ж певні функції зможуть працювати автономно, без інтернет-з'єднання.

API вже працює з фреймворками Google — TensorFlow і TensorFlow Lite — але PyTorch Mobile буде зручнішим для тисяч розробників, кажуть в компанії.

Також Google зазначає, що найчастіше обробка на самому телефоні потрібна для функцій комп'ютерного зору та покращення звуку. Ще один варіант — змінювати тло під час відеодзвінків. Тут важлива тривалість затримки, тому найкраще такі речі виконувати одразу на пристрої.

Наприклад, Facebook вже використовує прототип Neural Network API з PyTorch, щоб вмикати 360-градусне тло у своєму месенджері. Facebook каже, що енергоефективність та швидкість зросли вдвічі, а центральний процесор навантажується менше і може виконувати інші критичні задачі.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація