В App Store з'явиться «пільговий період» для неоплачених підписок

2 хв. читання

Apple змінює принцип функціонування підписок у App Store. Раніше користувач просто втрачав доступ до функцій, якщо не оплачував їх вчасно, а розробникам після цього було складно повернути втрачену аудиторію.

Тепер автори застосунків зможуть активувати «пільговий період» для підписок, що автоматично поновлюються. Так Apple матиме більше часу, аби зібрати платежі від імені розробників.

Важливо, що користувачі не оплачують підписки з різних причин — не лише тому що хочуть відмовитись від послуг. Може виникати, наприклад, плутанина з банківськими картками, поштовими індексами, затриманням рахунків тощо. Через це досвід взаємодії з користувачами погіршується і розробники втрачають прибутки.

Тому Google запровадив пільговий період ще у 2018 році. Тепер ця функція буде доступна і для розробників App Store. Увімкнути її можна через App Store Connect: My Apps-->Features--> In-App Purchases--> Billing Grace Period--> Turn On.

Screen-Shot-2019-09-13-at-10-06-52-AM

Після ввімкнення пільгового періоду, плата стягуватиметься протягом 6 або 16 днів — залежно від типу підписки (щотижнева чи щомісячна). Тим часом клієнт зберігатиме повний доступ до платного вмісту програми. Якщо підписка буде поновлена протягом цього періоду, час оплачуваної послуги чи дохід розробника не зміняться.

Якщо користувач поновить підписку через 60 днів, дні за платне обслуговування будуть вирахувані, а розробник отримає 70% від вартості підписки протягом першого року. Після цього часу автори застосунків зможуть отримувати 85% прибутку.

Згідно зі статистикою Sensor Tower, минулого місяця 70% зі 100 найпопулярніших програм для iOS мали систему підписки та приносили 81% прибутку. У серпні 2015 року за такою моделлю працювали 42% зі 100 найпоширеніших застосунків.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація