В Chrome планують повністю забрати підтримку FTP

1 хв. читання

Google збирається зупинити підтримку FTP у Chromium і Chrome. Вчора компанія повідомила про своє рішення, пояснила причини й опублікувала план процесу.

За словами Google, зараз FTP в Chrome не підтримує ані зашифровані з'єднання (FTPS), ані проксі, тож його реалізація досить небезпечна. Окрім цього, протоколом FTP в браузері послуговувались всього 0,1% користувачів, тому немає сенсу розвивати й покращувати наявний FTP-клієнт.

У Chrome 80, що має вийти на початку 2020 року, почне поступово вимикатись підтримка FTP для користувачів стабільної гілки. У версії 82 планується повністю видалити код і ресурси, потрібні для роботи FTP-клієнта.

Google почав процес вилучення FTP ще з Chrome 63: тоді звернення через цей протокол позначались як небезпечні. У Chrome 72 заборонили використання FTP під час завантаження субресурсів з документів. У версії 76 повністю видалили підтримку проксі для FTP. Поки ще доступні завантаження файлів через прямі посилання і показується вміст каталогів.

Якщо в майбутньому користувачам буде потрібно завантажити дані через FTP, їм запропонують сторонні клієнти. Браузер викликатиме спеціальний обробник, що дозволятиме перейти за посиланням ftp://.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: chromium ftp, chrome ftp, ftp chrome