В Іраку заблокований доступ до інтернету

1 хв. читання

В Іраку заблокований доступ до мережі — інтернету немає приблизно на 75% території країни, зокрема в Багдаді. Про це повідомляють агентство Reuters і неурядова організація NetBlocks, що відстежує інтернет-блокування.

Доступ до мережі є лише на півночі країни, зокрема на території Курдистану, що має напівавтономний статус і власну мережеву інфраструктуру.

Причиною блокування стали масові протести у країні, зумовлені безробіттям, корупцією і низьким рівнем соціальних послуг. Вони розпочались 1 жовтня у столиці й поширились на інші міста.

Щоб ускладнити координацію протестувальників, провайдери спочатку блокували Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram та інші соцмережі й месенджери; користуватись ними можна було лише через VPN. Після цього інтернет відімкнули повністю.

Ситуація загострилась, коли 3000 протестувальників намагались пройти до Зеленої Зони — району, де розташовані урядові установи. Поліція спробувала розігнати натовп, застосовуючи сльозогінний газ та кулі. За два дні протестів загинуло щонайменше 9 людей, є сотні постраждалих.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація