В ЄС ухвалили правила для Google, Amazon, eBay та інших бізнес-платформ

1 хв. читання

У ЄС схвалили правила, що регулюють взаємодію бізнесу й онлайн-платформ. Робота над цим документом тривала з 2017 року. Він має вплинути на діяльність близько семи тисяч сервісів, зокрема Google, Google Play, Facebook, Instagram, App Store, Amazon і eBay.

Що вимагають ці правила:

  1. Заборони на необґрунтовані блокування облікових записів компаній. Бізнес має право дізнатись причину блокування і подати апеляцію. Платформи мусять повідомляти про зміни правил сервісу і відновлювати облікові записи, заблоковані помилково.
  2. Прозорої діяльності онлайн-платформ. Торговельні майданчики і пошуковики повинні розкривати основні параметри, що впливають на ранжування товарів і послуг.
  3. Оприлюднення інформації про те, які переваги на платформі мають товари або послуги власників сервісу.
  4. Створення систем зворотного зв'язку для бізнесу на всіх платформах. Це допоможе розв'язувати проблеми без судового втручання. Якщо сервіс має менше 50 працівників і в обігу менше 10 млн євро, його це не стосується.

В Європарламенті вважають, що нові правила допоможуть і бізнесу, і покупцям: більш активна і врегульована діяльність бізнесу позитивно вплине на якість товарів і послуг. Текст документу повинна ухвалити Рада Євросоюзу. Після цього регламент опублікують в Офіційному журналі ЄС і він набере чинності через 12 місяців. Нагадаємо, раніше у Євросоюзі ухвалили Директиву про авторське право.

eu
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація