В ОС Fuchsia додають підтримку немодифікованих програм Linux

1 хв. читання

У Fuchsia планують додати підтримку немодифікованих програм Linux. Розробники з Google запропонували механізм для запуску таких застосунків

У просторі користувача Fuchsia планують створити інтерфейс starnix, потрібний для сумісності з ABI Linux. Він буде перетворювати запити з клієнтської Linux-програми у відповідну підсистему Fuchsia. Це дещо подібно на архітектуру підсистеми WSL, яка адаптує системні виклики Linux у Windows.

Водночас розробники зазначають, що чимало підсистем Fuchsia треба буде допрацювати, аби створити підтримку всіх системних інтерфейсів Linux.

У Fuchsia вже діє шар сумісності POSIX Lite, що працює над Fuchsia System ABI як клієнтська бібліотека. Але для нього потрібна перекомпіляція коду, а подекуди й зміни у текстах застосунків.

Нагадаємо, Google вже декілька років створює універсальну ОС Fuchsia, яка використовує мікроядро Zircon і має працювати на будь-яких пристроях: смартфонах, ноутбуках, вбудованих системах тощо. У 2020 році Google відкрив проєкт для сторонніх розробників та опублікував документацію й емулятор.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація