В Xcode знайшли докази розробки AR-гарнітури від Apple

1 хв. читання

У середовищі Xcode 11 GM знайшли код, який підтверджує, що Apple працює над власною гарнітурою доповненої реальності.

Це помітили автор видання 9to5Mac Ґільєрме Рембо (Guilherme Rambo) та розробник Стів Тротон-Сміт (Steve Troughton-Smith). Вони зауважили, що в Xcode 11 використовується фреймворк ARDisplayDevice і є посилання на кодові назви гарнітур Apple — Franc та Luck — та ім'я Garta, що стосується пристрою HoloKit.

Всі ці кодові назви раніше помічали у внутрішніх збірках iOS 13 вкупі з застосунком STARTester, що має функціональність стереогарнітури доповненої реальності.

Окрім цього, розробники знайшли у Xcode 11 GM посилання на системну оболонку StarBoard для стереозастосунків доповненої реальності. Також у iOS 13 GM був файл ReadMe, де згадувалась AR-гарнітура Apple «HME». У цьому ж файлі були інструкції для розробників, як запустити Stereo AR-застосунки на iPhone, якщо немає доступу до гарнітури Apple.

Не зовсім зрозуміло, над чим саме працює компанія, та очевидно, йдеться про підтримку AR-інтерфейсу, пов'язаного з обличчям. Та, як пише MacRumors, технологія більше нагадує VR-пристрій Google Daydream, аніж просто розумні окуляри.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація