Відкрився Qt Marketplace: каталог з інструментами для Qt-розробників

1 хв. читання

Qt Company відкрила каталог Qt Marketplace— з плагінами, модулями, бібліотеками та іншими інструментами для роботи з Qt. Усі вони збільшують функціонал цього фреймворку або удосконалюють взаємодію з ним. В магазині є 100+ пропозицій, платних і безкоштовних, від офіційних і сторонніх розробників. Команда Qt закликає спільноту долучитися та додавати свої розширення у каталог.

Для початку Qt розвиватиме три напрямки:

  1. Бібліотеки для Qt, зараз їх 83, більшість (71) надані спільнотою KDE.
  2. Плагіни для середовища Qt Creator, котрі збільшують можливості редагування, підтримки мови або візуалізації коду. Серед них, наприклад, є плагіни для підтримки Ruby й ASN.1 та генератор документів Doxygen.
  3. Інструменти для Qt-розробників, прості й складні. Зараз тут є 5 пакетів KDE та декілька сторонніх розробок, як от IncrediBuild (рішення для пришвидшеної збірки Qt-застосунків) та платні інструменти Squish для тестування й аналізу коду.

Також у каталозі є пов'язані с Qt сервіси: консультації, перенесення на інші платформи тощо. В майбутньому планується додати модулі для Qt Design Studio, розширення для Boot 2 Qt, ресурси для 3D-візуалізації тощо.

Поки що платні розширення можуть подавати лише зареєстровані компанії, та наступного року це обмеження мають зняти. Розробники отримуватимуть 75% прибутку перші 12 місяців, а потім — 70%.

qt
Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: qt 3d, qt studio, qt 3d studio