Відтепер будь-хто може публікувати навички в магазині Alexa

1 хв. читання

Торік компанія вперше полегшила створення спеціальних навичок — з програмою Alexa Skill Blueprints. Тоді кожен користувач міг налаштувати розумну колонку під себе, власноруч налаштувати запитання і відповіді. Наприклад, колонка могла розповісти, хто найкраща мама у світі, або надати якісь інструкції для, скажімо, няні чи прибиральниці.

Зараз в магазині налічується понад 80 000 навичок Alexa. Та вчорашнє оголошення означає, що їх стане значно більше.

Насамперед цей новий функціонал розрахований на авторів контенту, підприємства, бренди тощо. Youtube-блогери, місцеві організації, спортивні команди — всі можуть транслювати свої останні новини. Для цього потрібно додати URL-адресу аудіодоріжки до проекту і потім опублікувати це в магазині. Користувачі Alexa зможуть додавати проекти до своїх Flash Briefings і дізнаватись нову інформацію, запитуючи: «Alexa, які новини?». Блогери, які користуються WordPress з плагіном Amazon AI, теж зможуть автоматично публікувати аудіопости через RSS-канал.

Щоправда, Amazon обіцяє модерувати усі запропоновані навички, аби уникнути недоречних публікацій.

Усе це значно розширює можливості, створені Amazon Blueprint, оскільки раніше навички були прив'язані до персонального облікового запису Amazon. Тепер, кожен може створити контент і поділитися ним з усіма користувачами Alexa. Цікаво буде спостерігати і за тим, як Amazon контролюватиме цей потік інформації.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація