Вийшла бета-версія конфіденційного пошуковика Brave

1 хв. читання

Розробники Brave створили власну пошукову систему, котра, як і браузер, зосереджується на конфіденційності користувачів. Зараз бета-версія Brave Search діє у настільних і мобільних браузерах Brave, з інших браузерів на неї можна зайти через search.brave.com.

Зазначено, що Brave Search не відстежує активність користувачів, не має «секретних» алгоритмів для обробки результатів та використовує власний пошуковий індекс. Щоправда, пошук зображень і деякі інші функція спираються на систему Microsoft Bing, але відстежувати користувачів за цими не запитами не будуть, зазначають розробники.

Також невдовзі користувачі зможуть вибрати між двома версіями пошуковика: одна буде безкоштовна і з рекламою, а інша платна і без неї. Ще мають бути відкриті моделі ранжування результатів, якими керуватиме спільнота. Загалом розробники презентують свій пошуковик як безпечну й універсальну альтернативу Google search + Chrome.

Систему вже протестували понад 100 тисяч «ранніх пташок», а в самого браузера Brave зараз 32 мільйони активних користувачів щомісяця.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація