Вийшла друга бета-версія Android 12: що нового

2 хв. читання

Google опублікував другу публічну бета-версію Android 12 — і в ній з'явилися деякі функції, анонсовані на конференції I/O минулого місяця. Наприклад, одна з них — Privacy Dashboard. Вона показує, коли програми отримують доступ до мікрофона, камери й даних геолокації.

На діаграмі Privacy Dashboard видно, які дані використовувались за останні 24 години і скільки застосунків отримали доступ до цих даних. Також вказано, які саме доступи отримала кожна програма. Ще можна регулювати ці дозволи й уточнити, навіщо дані використовуються. Днями Apple анонсувала подібну функцію для iOS 15.

Screenshot-25

На головному екрані показуватимуться індикатори щоразу, коли відкривається доступ до мікрофона або камери. Користувачі зможуть швидко вимкнути їх через швидкі налаштування Android 12. Тоді жодна програма не зможе використовувати камеру й мікрофон (поки не увімкнути назад).

Screenshot-28

Сповіщення про прочитаний буфер обміну: ще одна функція приватності, яка показує, коли застосунки отримують доступ до даних в буфері обміну (навіть якщо вони їх не використовують, а просто мають доступ). Однак система не видаватиме попередження, якщо буфер обміну був скопійований з того ж застосунку.

Новий інтерфейс Wi-Fi: в Android 12 з'явилась інтернет-панель для зручнішого керування мережею. Тут можна легко перемикатись між провайдерами й швидко усунути проблеми зі з'єднаннями.

Screenshot-26

Зареєструватись на тестування можна на сторінці Android 12 , фінальний реліз Google має опублікувати восени. У компанії також нагадали, що зараз саме час, аби розробники завершували тестування на сумісність та випускали оновлені версії своїх програм, SDK та бібліотек.

Screenshot-27

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація