Вийшла перша офіційна версія Edge для Linux

1 хв. читання

У репозиторії Microsoft вперше з'явилась офіційна версія Edge для Linux, на що звернули увагу у виданні Naked Security. Зараз у сховищі можна знайти пакет microsoft-edge-stable-95.0.1020.38-1.x86_64.rpm, позначений як стабільний. Втім, на офіційному сайті Microsoft досі є лише Dev- та Beta-збірки для Fedora, openSUSE, Debian й Ubuntu.

mse-repo-720-1

Naked Security зазначає, що ця версія Edge для Linux працює швидко і добре, у ній можна чистити cookies, токени автентифікації та інші дані. Вони можуть стиратись автоматично щоразу після виходу з браузера (і можна обирати, які саме дані потрібно видалити).

Щодо недоліків: перед першим запуском варто перевіряти й вручну редагувати базові налаштування конфіденційності. Наприклад, вимкнути автоматичне заповнення для платіжних карток чи паролів, заборонити для всіх сайтів відстеженні локації абощо.

Також у цьому браузері доступний експериментальний режим Super Duper Secure, про який ми писали у серпні. Він вимикає JIT, щоб віддати перевагу іншим функціям безпеки, котрі не могли працювати з JIT (наприклад, механізми Controlflow-Enforcement (CET) чи Arbitrary Code Code Guard (ACG).

Раніше команда Edge провела тести й з'ясувала, що JIT вже не є ключовою функцією для роботи браузера і користувачі зазвичай навіть не помічають, коли JIT не працює.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація