Вийшла попередня версія Windows Terminal v0.7

1 хв. читання
27 листопада 2019

Microsoft випустила попередню версію Windows Terminal 0.7 — з новими функціями, виправленими помилками й покращеним інтерфейсом.

Найважливіше в цьому випуску — це розділення вікна терміналу на декілька панелей, в них можна одночасно працювати й відкривати декілька командних підказок в одній вкладці. У попередніх версіях Windows Terminal такої функції не було. Розбивати екран можна за допомогою гарячих клавіш: «Alt+Shift+-» — для горизонтального поділу, «Alt+Shift +=» — для вертикального.

terminal-panes1

Також в терміналі виправили помилки, зробили інтерфейс зручнішим і визначились з товщиною рамок («THE BORDERS ARE NOW GREAT», — зазначили розробники капслоком).

Cascadia Code — спеціальний шрифт Microsoft для застосунків командного рядка і редакторів коду — тепер підтримує кирилицю, грецьку і в'єтнамську мови.

Реліз Windows Terminal 1.0 планується у квітні 2020 року. До того часу Microsoft випускатиме оновлення, зазвичай це відбувається в останній тиждень кожного місяця. Та ймовірно, що повна версія буде готова вже до кінця року.

Перша версія застосунку вийшла у червні, Microsoft презентувала його як додатковий інструмент для розробників, котрі послуговуються Windows Command Prompt, PowerShell і підсистемою Windows для Linux (WSL).

Завантажити нову версію Windows Terminal можна у Microsoft Store або на GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: alt linux, розбивати, wsl terminal