Вийшла стабільна версія Android Studio 3.6

1 хв. читання

Google випустив Android Studio 3.6, останню версію IDE для редагування коду. Оновлення тестували декілька місяців та опублікували одразу після релізу Android 11 Developer Preview. Ось декілька нових функцій середовища для розробників:

Розділення екрана

У редакторі макетів і редакторі навігації з'явився режим розділеного екрана, тобто можна одночасно переглядати код і дизайн інтерфейсів. Його можна налаштовувати кожен раз окремо, щоб зберегти параметри, масштаб тощо. Увімкнути розділення екрана можна кнопкою «Split» згори праворуч.

image5

Вкладка з вибраними кольорами

У меню вибору кольору з'явилась вкладка «ресурси» — з палітрою, яку визначає користувач, щоб швидше знаходити кольори. Вкладка доступна у дизайн-інструментах і в редакторі XML.

Android Emulator з інтерфейсом Google Maps

Розробники додали інтерфейс Google Maps в розширене меню управління Android Emulator 29.2.12. З його допомогою можна змінювати змодельоване розташування без ручного введення координат GPS. Також можна формувати віртуальні маршрути для, наприклад, навігаційних інструментів чи AR-ігор.

image10

Підтримка кількох дисплеїв

У Emulator 29.1.10 додали підтримку кількох віртуальних дисплеїв, щоб розробники тестували свої застосунки на пристроях типу Surface Duo. Це можна робити через меню налаштувань (Extended Controls > Settings).

Також в Android Studio 3.6 оптимізували продуктивність, оновили Android NDK, покращили завантаження Android SDK компонентів тощо. З усім списком нововведень можна ознайомитись на сторінці релізу.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація