Вийшли нові комп'ютери Raspberry Pi Zero 2 W

1 хв. читання

Розробники Raspberry Pi створили нову модель своїх комп'ютерів: Raspberry Pi Zero 2 W. Вони приблизно вдвічі менші за звичайні плати та коштують 15 доларів. Попередні моделі з цієї серії продовжать випускатись, як і раніше: Pi Zero W (за 10 доларів) та Raspberry Pi Zero (за 5 доларів).

Raspberry-Pi-Zero-2-W-Hero-800x535

Нові плати використовують Broadcom BCM2710A1 SoC, на якому працюють і Raspberry Pi 3, але тут частота зменшилась з 1,4 ГГц до 1 ГГц (процесор: 64-розрядний Arm Cortex-A53).

У Raspberry Pi Zero 2 W є 512MB оперативної пам'яті, слот microSD, порти Mini-HDMI, micro USB On-The-Go та Micro USB power. Є підтримка Bluetooth 4.2, BLE та Wi-Fi. За допомогою плати можна декодувати відео у форматах H.264 та MPEG-4 (1080p30) або ж кодувати у H.264 (1080p30).

Розробники зазначають, що основною перешкодою для продуктивності Raspberry Pi Zero завжди був формфактор: на крихітній платі з одностороннім розміщенням компонентів просто немає простору для SoC та SDRAM.

Попередні моделі (Pi 1, Pi Zero і Zero W) використовували іншу систему SoC (Broadcom BCM2835), тож у них можна було розмістити пакет SDRAM безпосередньо на SoC. Але в новій версії SoC збільшилась, тож це рішення не спрацювало б. Тому розробники знайшли інших вихід: використали BCM2763, у якому пам'ять SDRAM просто вбудована у SoC. Детальніше про особливості розробки та специфікації Raspberry Pi Zero 2 W можна дізнатись на сторінці релізу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: parseint, go %w, usb 1 2 3