Вийшов Vue.js 3.0.0

1 хв. читання

Команда Vue випустила фреймворк Vue.js 3.0 «One Piece». Нова версія має кращу продуктивність, зменшені обсяги пакетів й оптимізовану інтеграцію з TypeScript. Також розробники додали нові API для масштабних задач і підготували основу для майбутніх ітерацій фреймворку.

Реліз 3.0 створювали протягом двох років, для його підготовки знадобилось 30+ RFC, 2600+ комітів і 628 пул-запитів від 99 контрибуторів. Розробники кажуть, що зосереджуються на «прогресивній структурі» Vue.js, яку можна вивчати й застосовувати поступово. Зараз фреймворком послуговується понад 1,3 млн користувачів

Як і раніше, ядро Vue можна використовувати через тег <script>, однак зсередини його повністю переписали — тепер це набір окремих модулів. У версії 3.0 також з'явився новий набір Composition API. Він призначений для розробки великих застосунків і має гнучкі шаблони для організації коду.

Також у Vue 3 помітно краща продуктивність, ніж у попередній версії. Пакети зробили легшими (на 41% з методом tree shaking), початковий рендеринг пришвидшується на 55%, оновлення — на 133%, а використання пам'яті скоротили на 54%. Про інші зміни й експериментальні функції можна прочитати на сторінці релізу.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація