Вікіпедія вперше за 10 років змінить дизайн настільної версії

1 хв. читання

Вікіпедія нарешті змінює дизайн настільної версії— сайт зроблять більш доступним і зручним для читачів та редакторів. Організація MediaWiki зазначила, що зараз «дуже незначний відсоток користувачів розуміє, як працюють вікі-сайти». Багато хто навіть не знає, що контент на сайті пишуть добровольці, він часто оновлюється й усі можуть долучитися до цього процесу.

Зараз MediaWiki дещо розповіла про нові функції й показала, як може змінитися дизайн енциклопедії. Насамперед змінять бокову панель ліворуч, вона згортатиметься, щоб було легше зосередитись на основній інформації. Також введуть максимальну довжину рядка на сторінках зі статтями й обговореннями.

655px-Limit-content-width-wikiversity-pt-GIF-2

Ще одна непогана функція — клікабельний зміст, закріплений на верхній панелі. Тож буде зручно переходити у певні розділи статті й не гортати для цього всю сторінку.

626px-Table-of-contents-prototype-for-Desktop-improvements-project

Вікіпедія також матиме зручніший пошук, зменшений логотип, кнопку для швидкої зміни мови та ще кілька корисних функцій. Дизайн тестуватимуть й оновлюватимуть поступово, повністю процес завершать у 2021 році.

Annotated-Wikipedia-Vector-interface1

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація