Вийшов Flutter 2.2: що нового

1 хв. читання

Протягом 18–20 травня триває конференція Google I/O, на якій компанія представила нову версію свого фреймворку — Flutter 2.2.

Зараз на Flutter працюють 200 000 застосунків у Play Store, серед яких програми WeChat, ByteDance, BMW тощо. Загалом кожен восьмий новий застосунок у Play Store використовує Flutter.

У березні вийшло суттєве оновлення, через яке фреймворк і назвали Flutter 2. У ньому можна застосувати єдину кодову базу для п'яти операційних систем: iOS, Android, Windows, macOS і Linux; також можна створювати програми для вебу і для розумної техніки.

У версії Flutter 2.2 таких масштабних змін немає, але надійність і продуктивність розробки все ж покращили. Наприклад, вебзастосунки тепер можуть використовувати фонове кешування через сервіс-воркери, а для Android-розробки є доступ до відкладених компонентів. В iOS можна скомпілювати шейдери заздалегідь, щоб анімація була плавнішою під час першого запуску.

Серед нового — у Flutter додали плагін для платежів у Android й iOS, його створили спільно з командою Google Pay. Також тут з'явився SDK для підтримки адаптивних форматів рекламних банерів. Dart, базову мову Flutter, оновили до версії 2.13.

Samsung тим часом переносить Flutter у платформу Tizen, а Sony намагається зробити те ж із вбудованими системами Linux. Microsoft запустила альфа-версію підтримки Flutter у застосунках універсальної платформи Windows (UWP). Прочитати про всі оновлення Flutter і подивитись інструкції можна у розгорнутому пості Google на Medium.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація