Windows 11 вийде 5 жовтня, але без підтримки Android

1 хв. читання

Microsoft оголосила, що 5 жовтня опублікує реліз Windows 11 . Це буде безплатне оновлення для ПК з Windows 10, також ОС попередньо встановлюватимуть на обладнання, що вийде пізніше.

Однак поки що у Windows 11 не буде обіцяної підтримки Android-застосунків. Microsoft каже, що тестова версія цієї функції з'явиться найближчими місяцями. Спочатку доступ до неї отримають учасники програми Windows Insiders.

Оновлення з Windows 10 до Windows 11 буде відбуватись поетапно: спочатку його розгорнуть для нових пристроїв, які відповідають системним вимогам. Перевірити, чи доступна нова версія, можна через Центр оновлень. Microsoft планує оновити всі пристрої, що відповідають вимогам, до середини 2022 року.

Раніше компанія опублікувала список мінімальних системних вимог для Windows 11 та пообіцяла виправити інструмент PC Health Check, яким можна перевірити свій пристрій (зараз він доступний для тестувальників). На старіші комп'ютери можна буде встановити Windows 11 вручну, через ISO-файл, однак в такому разі Microsoft не відповідатиме за апдейти системи, зокрема за оновлення безпеки та драйверів. Для тих, хто не планує оновлюватись, Windows 10 буде підтримуватись до 14 жовтня 2025 року.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація