Windows Terminal стане стандартним терміналом Windows 11

1 хв. читання

У своєму блозі Microsoft повідомила, що Windows Terminal стане стандартним інструментом для роботи з командним рядком у Windows 11 з наступного року.

Від часу випуску Windows 7 і до нині стандартним емулятором терміналу був Windows Console Host, або conhost.exe, а оболонки Command Prompt та PowerShell завжди відкривалися всередині хосту консолі Windows.

На сьогодні зміна хосту консолі у Windows пов'язана з деякими труднощами. Хоча для цього й існують сторонні рішення, повноцінної їх підтримки немає. Цією зміною компанія додасть функціональність, яка уможливить зміну типового емулятора терміналу на будь-який інший.

Microsoft представила свій Windows Terminal на Build 2019. Його код відкритий і він досить зручний та налаштовуваний. У ньому можна змінювати шрифти та увімкнути режими розмиття. А що справді зручно, то це вкладки та можливість зберігати параметри до файлів JSON.

Спочатку ця функціональність буде доступна учасникам програми Windows Insider, а впродовж 2022 року Windows Terminal стане стандартним на всіх пристроях з Windows 11.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: gi fetch, parser, уникод