Windows Virtual Desktop вже є у відкритому доступі

1 хв. читання

Microsoft оголосила про запуск своєї служби Windows Virtual Desktop ще торік. Та раніше його можна було переглянути лише через private preview, а відсьогодні доступ став відкритий широкому загалу. Будь-який корпоративний користувач може подивитись на віртуальний робочий стіл Windows 10 у хмарі Azure.

Варто зазначити, що це дуже серйозний продукт для бізнесу. Навряд хтось буде гратись в Apex Legends через віртуальну технологію десь у хмарі. Ідея в тому, щоб спростити керування пристроями та програмним забезпеченням на підприємствах. Також передбачений доступ до Office 365 ProPlus і надання мобільним працівникам віртуального робочого столу, який гарантує безпеку усіх даних.

Багато функцій цього сервісу забезпечується технологією FSLogix, котру Microsoft придбала торік. Це дозволяє корпорації надавати непостійним користувачам відносно швидкий доступ до популярних програм, таких як Outlook і OneDrive.

Доступ до нової послуги вже входить до вартості передплати більшості корпоративних клієнтів Microsoft 365. Але їм доведеться заплатити за Azure і віртуальні машини, які працюють у хмарі.

Поки що послуга доступна лише в США, та з часом Microsoft планує розширити географію до усіх регіонів Azure.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація