WSJ: Google хоче прокласти кабель між Саудівською Аравією та Ізраїлем

1 хв. читання
25 листопада 2020

Google планує прокласти інтернет-кабель, який з'єднає Саудівську Аравію та Ізраїль. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Це має бути підводний оптоволоконний кабель, що пролягатиме між Індією та Європою. З ним Google зможе розгорнути більше центрів обробки даних і наздогнати конкурентів у галузі хмарних обчислень, тобто Microsoft і Amazon. За даними компанії Salience Consulting, кабель довжиною понад 8000 км коштуватиме близько 400 млн доларів.

Screenshot-82

WSJ пише, що проєкт може і не втілитись, адже кабель перетинає декілька кордонів — тож потрібні дозволи цих країн та регулювальних органів. Якщо не отримати їх, маршрут доведеться змінювати. Google, наприклад, досі чекає на згоду з боку Саудівської Аравії, зазначили джерела WSJ.

Google називає свої інтернет-лінії іменами видатних людей (є кабелі на честь Марії Кюрі, науковиці Ґрейс Гоппер, першого нобеліата Анрі Дюнана і борця за скасування рабства Олауда Еквіано). Новий маршрут отримав назву Blue Raman, на честь індійського фізика Чандрасекара Венката Рамана.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація